Komunikat archiwalny

Chwalimy się – bo i nas chwalą!

Z satysfakcją informujemy, że miejskie aplikacje mobilne: Krakow.pl, Likekonik, O!strzegator oraz Powietrze Kraków, zostały docenione przez „Wspólnotę” – najważniejszy w Polsce periodyk poświęcony samorządom. Czasopismo przyznało, że w Polsce trendy w wykorzystaniu nowych technologii na potrzeby turystów dyktuje Kraków.

Chwalimy się – bo i nas chwalą!
Fot. Magiczny Kraków

Popularność aplikacji mobilnych rośnie i ten fakt wykorzystują także miasta, które przygotowują wielofunkcyjne programy, użyteczne dla mieszkańców i turystów. W krakowskich aplikacjach miejskich uznanie zdobył odpowiedni know-how, umożliwiający wykorzystanie potencjału nowoczesnych technologii. Podkreślono również dbałość o aktualizację danych, aby zamieszczane informacje nie były przestarzałe, a przez to po prostu nieprzydatne.

Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, założone w 1990 roku, jest obowiązkową lekturą prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, starostów, marszałków województw. Z opiniami publikowanymi na jego łamach liczą się parlamentarzyści i członkowie rządu. Według Instytutu Monitorowania Mediów, gazeta należy do wąskiego grona najbardziej opiniotwórczych periodyków w Polsce.

Zobacz pełną wersję artykułu „Obywatelskie ściąganie”, www.wspolnota.org.pl, 17 czerwca 2017.

 

 

 

 

 

Pokaż metkę
Autor: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA