Komunikat archiwalny

Szósty tydzień Bulwar(t)u Sztuki nad Zalewem Nowohuckim

W tym roku trasę letnich wędrówek wyznacza Bulwar(t) Sztuki nad Zalewem Nowohuckim. Szósty tydzień to pokazy filmowe, Scena Nocy Letniej, koncerty, potańcówki i warsztaty. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, jedynie należy zapisać się wcześniej na warsztaty.

Szósty tydzień Bulwar(t)u Sztuki nad Zalewem Nowohuckim
Fot. materiały prasowe

W tym tygodniu w ramach Sceny Nocy Letniej bezsprzeczny hit: „Quo Vadis” w interpretacji aktorów Teatru Montownia. Spektakl publiczność zobaczy dzisiaj o godz. 20.30.

„Klasyka na żywo” będzie tym razem wyjątkowa. Wspólny występ Andrzeja Bonarka i Mariusza Kolucha to realizacja ich zawodowych marzeń. O tym jak będą brzmiały „Pieśni świata” w ich wykonaniu przekonamy się w niedzielę o godz. 17. Fanów tanecznych rytmów nie może zabraknąć na piątkowej potańcówce. Tym razem imprezę rozkręci DJ Kfjatek. Start o godz. 20.30.

W tym tygodniu dla dorosłych przewidziano warsztaty. Dziś o godz. 12 podczas kolejnej edycji warsztatów ceramicznych, poczujemy w sobie duszę artysty. Najmłodsi ponownie przeniosą się w fascynujący świat roślin i zwierząt. Z kolei wtorkowe warsztaty będą nauką tworzenia własnego papieru. Dzieci dowiedzą się z jakich kwiatów robi się papier. Start o godz. 12.

W niedzielne południe Tomasz Schimscheiner przeczyta „Sceny z życia prywatnego i publicznego zwierząt”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Przypominamy natomiast o konieczności rezerwacji miejsc na warsztaty: bulwarowa@laznianowa.pl. Pełen program tegorocznego Bulwar(t)u Sztuki można znaleźć na stronie internetowej laznianowa.pl.

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także