Komunikat archiwalny

Lato w Akademii Seniora

Krakowskie Centrum Seniora zaprasza na kolejne, bezpłatne, zajęcia w ramach Letniej Akademii Seniora. W programie jutrzejszego (1 sierpnia) spotkania znalazły się: wykład Kazimierza Murzyna, dyrektora Klastra Lifescience Kraków – „Czego jeszcze nie wymyślono dla seniora”, prezentacja filmów animowanych i humoreski „Duch” oraz wizyta w dworku Jana Matejki w Krzesławicach.

Lato w Akademii Seniora
Fot. Wiesław Majka

Organizatorem Letniej Akademii Seniora jest Krakowskie Centrum Seniora. W każdy wtorek, do 29 sierpnia, w godzinach 10.00–13.00 w lokalu NOT, os. Centrum C 10, odbywają się różnorodne zajęcia, wykłady, prezentacje. W ramach Akademii, Krakowskie Centrum Seniora zaprasza na rozmowy o historii, krakowskiej wodzie, o zdrowiu i urodzie. Nie zabraknie też humoru i wspólnego śpiewu.

Zgłoszenia:

  • osobiście w siedzibie Krakowskiego Centrum Seniora (os. Centrum C 10, pok. 2)
  • telefonicznie  (tel. 12 616 78 32, w dni robocze godz. 11.00–13.00)

Więcej informacji na stronie www.dlaseniora.krakow.pl.

Przypomnijmy: na os. Centrum C 10 działa miejsce skupiające seniorów wolontariuszy, którzy chcą działać na rzecz integracji i aktywizacji krakowskiego środowiska senioralnego. Centrum realizuje zajęcia artystyczne i rozwijające aktywność fizyczną, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja Letniej Akademii Seniora odbyła się w 2014 r. W spotkaniach każdego roku bierze udział ok. 100 osób.

 

 

 

 

Tagi: lato, seniorzy

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA