Komunikat archiwalny

Avatar na wakacje - turnusy dla dzieci i młodzieży

Wspaniała aktywna zabawa przez osiem godzin dziennie, w tym moc atrakcji w parkach doświadczeń i trampolin, a także bezpieczna wspinaczka. To i jeszcze więcej czeka na dzieci i młodzież w Avatar Centrali Ruchu podczas wakacyjnych turnusów Avatar Summer Camp.

Avatar na wakacje - turnusy dla dzieci i młodzieży
Fot. materiały prasowe

Na ośmiogodzinne zajęcia można się zapisać jeszcze w terminach:

  • 14-18 sierpnia;
  • 21-25 sierpnia.

Oferta obejmuje:

  • opiekę instruktorską i wychowawczą podczas zajęć;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • niezbędny sprzęt sportowy i rekreacyjny;
  • szkolenie z techniki wspinania oraz bezpieczeństwa;
  • całkowite opłacenie wyjścia do jump parku 300frayda (transport uczestników, bilet wstępu, opieka instruktora akrobatyki i gimnastyki w obiekcie);
  • pełne wyżywienie – drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje.

Zapisy:

kontakt@myavatar.pl
+48 733 434 332
w recepcji obiektu przy ul. Centralnej 51

Avatar Centrala Ruchu to klub sportowy, w którym zarówno można się świetnie bawić na ściance wspinaczkowej (największa ścianka wspinaczkowa w Małopolsce) jak również spróbować mniej "standardowego" wspinania czyli Strefy Funclimb (m.in. wspinanie po klockach Lego, wyścigi po pionowej bieżni, spacer po palach na 8 m nad ziemią czy skok na "banana"). Organizowane są zajęcia zarówno dla przedszkoli, szkół oraz firm (imprezy integracyjne i urodzinowe). Ponad to kilka razy w roku organizowane są zawody od towarzyskich aż po te rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Obiekt posiada dwie sale, na których kadra naszych trenerów prowadzi przeróżne zajęcia i warsztaty sportowo-rekreacyjne (fitness, sztuki walki, tańce, jogę), studio treningu personalnego gdzie można odbyć indywidualny trening z Master Trenerem na najwyższej jakości sprzęcie oraz strefę cardio dostępną dla wszystkich naszych klientów przez cały czas - świetne miejsce na rozgrzewkę (do dyspozycji gości dwie bieżnie, orbitrek, ergometr i rower spiningowy). W każdym momencie można skorzystać z porad dietetyka, dokonać szczegółowej analizy i pomiaru składu ciała oraz umówić się na wizytę u rehabilitanta lub fizjoterapeuty.

Avatar Summer Camp 2017

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe