Komunikat archiwalny

Spotkaj znanych youtuberów w TAURON Arenie Kraków

9 września w TAURON Arenie Kraków odbędzie się MeetUp, czyli największe w kraju spotkanie youtuberów z fanami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję nie tylko spotkać swoich idoli, ale również inne osoby zafascynowane sceną YouTube. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, natomiast dla osób oczekujących silniejszych wrażeń przygotowane będą specjalne opcje biletowe, dostępne na www.biletin.pl.

Spotkaj znanych youtuberów w TAURON Arenie Kraków
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

W akcję zaangażowanych jest około 100 topowych youtuberów z kraju. Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce we Wrocławiu, spotkała się z rekordowym zainteresowaniem. Ambasadorami wydarzenia są czołowi polscy twórcy, czyli ReZigiusz – jego kanał na YouTube subskrybuje blisko 2,8 mln osób, a także Izak, który może się pochwalić 1,5 mln subskrypcji. Na miejscu będzie można spotkać wiele innych osób, których twórczość online poświęcona jest najróżniejszym tematom. Teren wydarzenia będzie też obfitował w wiele atrakcji przygotowanych przez sponsorów. MeetUp zaprasza wszystkich zafascynowanych YouTube’em.

MeetUp odbędzie się w sobotę, 9 września, w TAURON Arenie Kraków. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o godz. 11.00, start imprezy o godz. 11.30.

Więcej informacji na profilu organizatorów na Facebooku.

MeetUp Kraków 2017

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także