Komunikat archiwalny

Zakończenie lata na plaży

W niedzielę, 10 września miejskie spółki komunalne: KHK, MPK, MPEC i MPWiK oraz MPO wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zapraszały na zakończenie lata na plaży miejskiej pod hasłem: „Wspólnie dbamy o Kraków”. Na uczestników imprezy czekał liczne darmowe atrakcje. Impreza odbyła się plaży miejskiej na bulwarze Kurlandzkim w okolicy mostu Kotlarskiego.

Zakończenie lata na plaży
Fot. KHK

Dmuchana ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki, zabawy sprawnościowe, warsztaty kuglarskie, gry zespołowe, warsztaty z pierwszej pomocy – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na bulwarze Kurlandzkim.

Dla miłośników dobrego kina przygotowane zostały projekcje filmów – można było obejrzeć zarówno bajkę dla najmłodszych pt. „Rodzinka nie z tej ziemi”, jak i – wieczorową porą – komedię romantyczną.

Amatorów muzyki przez cały dzień zabawiał DJ. Punktem kulminacyjnym i główną atrakcją był teatr ognia na plaży – po zapadnięciu zmroku byliśmy świadkami spektaklu, który łączył w sobie przejmującą muzykę i taniec z ogniem.

Na miłe zakończenie pikniku odbył się seans filmowy - „Listy do Julii” z Amandą Seyfried, Vanessą Redgrave i Christopherem Eganem w rolach głównych.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także