Komunikat archiwalny

Zaklinamy lato! Rodzinny piknik w parku Dębnickim

„Nie chcemy żegnać lata” – pod takim hasłem w Dębnikach odbędzie się piknik rodzinny z okazji Święta Dzielnicy VIII. Organizatorzy, czyli dębniccy radni i Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, zapraszają 9 września do parku Dębnickiego przy ul. Praskiej 22. Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00.

Zaklinamy lato! Rodzinny piknik w parku Dębnickim
Fot. materiały prasowe

Gigantyczna gra planszowa, nauka swingu, pokazy artystyczne, a na koniec widowiskowy pokaz laserowy – takie atrakcje przyszykowali organizatorzy. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Ahaju Fusion Boliwia. Najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchańcach, puszczać bańki mydlane, bawić się w osadzie Słowian, pograć w gry podwórkowe albo robić zdjęcia w przebraniu.

Największą atrakcją będzie 10-metrowa planszówka, która poprowadzi graczy nurtem Wisły. Nie zabraknie pokazów sprzętu policji, straży pożarnej i straży miejskiej. Na scenie ustawionej w parku Dębnickim występować będą zespoły artystyczne i grupy taneczne z krakowskich domów kultury. Imprezę zakończy pokaz laserowy zaplanowany o godz. 21.45.

Święto Dzielnicy VIII Dębniki to organizowana od kilku lat plenerowa impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa.

 

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także