Komunikat archiwalny

Sąsiedzkie pogawędki na „Święcie alei Artystów”

Nie masz pomysłu na najbliższą niedzielę? Spędź ją z sąsiadami z Nowej Huty! Zarząd Zieleni Miejskiej oraz społeczność Centrum D – osiedle z pomysłami zapraszają na „Święto alei Artystów”. Pełne twórczych atrakcji wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 września od godz. 13  do 18 na terenie zielonym pomiędzy os. Centrum D a os. Handlowym.

Sąsiedzkie pogawędki na „Święcie alei Artystów”
Fot. materiały prasowe

Podczas sąsiedzkiego spotkania krakowianie będą mogli porozmawiać na warsztatach obywatelskich, jak powinny się zmieniać osiedla, oraz podzielić się swoimi pomysłami na aktywizację lokalnej społeczności. Nie zabraknie także praktyki i widocznej zmiany w przestrzeni – upiększeniem osiedla zajmą się uczestnicy warsztatów ogrodnictwa miejskiego. Kolejną atrakcją będzie plenerowa wystawa prac mieszkańców.

Dla najmłodszych organizatorzy zaplanowali wspólne rysowanie „Mojego osiedla”. Na miejscu pojawi się też stoisko z wymianą kontaktów, gdzie będzie można zaprosić do rozmów ciekawych gości i delektować się smakiem domowych ciast.

Zapisy: studio2011@wp.pl lub telefonicznie 510 132 999.

Wydarzenie „Święto alei Artystów” zostało zorganizowane dzięki dofinansowaniu z FIO Małopolska Lokalnie, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego.

Więcej na Facebooku.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także