Komunikat archiwalny

Dołącz do akcji sprzątania rzeki Dłubni

Prezentacja nowej aplikacji Zarządu Zieleni Miejskiej, sprzątanie brzegów rzeki Dłubni na odcinku przy Zalewie Nowohuckim oraz wspólny ciepły posiłek w Domu Kultury Krzesławice – tak zapowiada się akcja sprzątania Dłubni w sobotę, 30 września, od godziny 11.00. Po raz pierwszy mieszkańcy będą mogli wysprzątać rzekę także z kajaków! Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę!

Dołącz do akcji sprzątania rzeki Dłubni
Fot. Fundacja Ecotravel / materiały prasowe

Uczestnicy akcji spotkają się o godzinie 11.00 pod Domem Wędkarza przy ul. Bulwarowej. Przed rozpoczęciem samego sprzątania Zarząd Zieleni Miejskiej zaprezentuje mieszkańcom swoją nową aplikację Collectively, dzięki której krakowianie będą mogli łatwo zgłaszać problemy, wnioski i życzenia. ZZM liczy także, że narzędzie zmobilizuje mieszkańców do reagowania.

Następnie krakowianie otrzymają worki oraz rękawice i rozpocznie się sprzątanie rzeki, które potrwa około dwóch godzin. Na zakończenie wydarzenia planowane jest przejście do Domu Kultury Krzesławice, gdzie na uczestników akcji będzie czekał ciepły posiłek.

Organizatorami inicjatywy są: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, Fundacja EcoTravel, Biuro Podróży Ecotravel, Nowa Huta Travel.

Więcej na Facebooku.

Adres:
ul. Bulwarowa, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA