Komunikat archiwalny

Już w niedzielę kolejna edycja „Dzień Dobry ICE Kraków”

Film, warsztaty kulinarne, malowanie twarzy i pokazy pierwszej pomocy – przed nami kolejna odsłona wydarzenia pod nazwą „Dzień Dobry ICE Kraków”. Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza w niedzielę 15 października w godzinach od 10.00 do 14.00. Udział  jest bezpłatny, natomiast obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: www.evenea.pl.

Już w niedzielę kolejna edycja „Dzień Dobry ICE Kraków”
Fot. materiały prasowe

Dzień Dobry ICE Kraków to okazja dla krakowskich rodzin  do wspólnego spędzenia czasu . Centrum Kongresowe ICE Kraków otwiera się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają: pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, a także inne atrakcje takie jak: malowanie twarzy, dyskoteka, warsztaty designu czy  warsztaty kulinarne. O godz. 10 i 12 odbędzie się również projekcja filmu Walta Disneya.

- Wydarzenie to nie tylko masa atrakcji dla najmłodszych ale, także wspaniała okazja do zwiedzenia budynku ICE Kraków - mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora ds. marketingu Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. - Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego spaceru po obiekcie, który poprowadzą pracownicy Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków. Zwiedzający zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne pod adresem: www.evenea.pl.

Pokaż metkę
Autor: ANNA DUDA
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także