Komunikat archiwalny

Międzynarodowy Tydzień Bliskości w nowohuckiej ARTzonie

Nowohucka ARTzona Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida zaprasza wszystkich rodziców i ich dzieci na cykl bezpłatnych warsztatów, które zostały zorganizowane z okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Akcja trwać będzie od 2 do 7 października.  

Międzynarodowy Tydzień Bliskości w nowohuckiej ARTzonie
Fot. materiały prasowe

Międzynarodowy Tydzień Bliskości to święto stworzone przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje noszenie dzieci w chustach, miękkich nosidłach czy po prostu w ramionach rodziców. Od siedmiu lat wydarzenie to organizowane jest w Nowej Hucie przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida we współpracy z portalem ekorodzice.pl.

To całotygodniowe wydarzenie dla dzieci i rodziców promujące zdrowy i ekologiczny tryb życia oraz idee rodzicielstwa bliskości. Dzięki zaangażowaniu wielu specjalistów Międzynarodowy Tydzień Bliskości jest wydarzeniem, podczas którego z wykładów, warsztatów i spotkań rodzice małych dzieci i rodzice oczekujący dziecka mogą korzystać bezpłatnie.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości będzie można skorzystać z kilkunastu bezpłatnych warsztatów, spotkań, wykładów i imprez towarzyszących. W programie m.in.: warsztaty z dietetykiem i doradcą laktacyjnym, pokazy i warsztaty chustowych, spotkania z psychologami, trenerami, ekowarszataty DIY, naturalna pielęgnacja oraz koncert dla dzieci i rodziców zespołu Czereśnie, spektakl „Puk Puk” Teatru Chrząszcz w Trzcinie oraz Dyskusyjny Klub Filmowy dla dzieci w Studyjnym Kinie Sfinks.

Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl

Więcej informacji na stronie internetowej Facebooka i ARTzony.

warsztaty, dzieci, rodzice

 

 

Adres:
Osiedle Górali 4, Kraków

Pokaż metkę
Autor: ANNA DUDA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także