Komunikat archiwalny

Mówimy „Tak! Dla czystego powietrza”

Ruszyła czwarta edycja kampanii „Tak! Dla czystego powietrza”. Projekt ma zachęcić krakowian do skorzystania z dotacji do wymiany pieców węglowych. Ankieterzy, wyposażeni w specjalny identyfikator, będą odwiedzać mieszkańców do 27 października.

Mówimy „Tak! Dla czystego powietrza”
Fot. Urząd Miasta Krakowa

Kolejna już odsłona kampanii informacyjno-promocyjnej „Tak! Dla czystego powietrza”, tak, jak w latach poprzednich, jest poświęcona Programowi Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) oraz Lokalnemu Programowi Osłonowemu (LPO). Ma na celu bezpośrednie dotarcie z materiałami promocyjnymi do mieszkańców Krakowa posiadających paleniska węglowe. Do 27 października ankieterzy, wyposażeni w specjalne identyfikatory będą udzielać najnowszych informacji o PONE, LPO i ofercie Miasta związanej z likwidacją pieców węglowych. Przedstawią i pozostawią również wnioski o udzielenie dotacji z materiałami informacyjno-promocyjnymi.

Informacje o kampanii można znaleźć w spotach reklamowych, emitowanych w BUS TV, na monitorach zainstalowanych w urzędach Poczty Polskiej SA, w prasie („Fakt” i „Super Express”) oraz w spotach radiowych w Radiu Kraków.

Prosimy mieszkańców Krakowa o otwarcie drzwi ankieterom i zapoznanie się z przekazywanymi informacjami oraz materiałami promocyjnymi.


Szczegółowe informacje na ten temat są także udzielane w punktach informacyjno-doradczych PONE:

  • al. Powstania Warszawskiego 10, punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.40–18.00
    tel. 12 616 90 85, 12 616 90 86, 12 616 90 87
  • os. Zgody 2, punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.40–15.30
    tel. 12 616 88 48
  • ul. Wielicka 28A, punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.40–15.30
    tel. 12 616 56 77

PONE

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także