Komunikat archiwalny

Zbieraj doświadczenia i znajdź pracę marzeń w Krakowie

Spełnij swoje marzenia zawodowe w jeden dzień! Przyjdź 19 października na Absolvent Talent Days - największy festiwal kariery studentów i młodych absolwentów. Wybieraj spośród 110 pracodawców, 750 ofert pracy, porozmawiaj z rekruterami i zbieraj pierwsze doświadczenia zawodowe.

Zbieraj doświadczenia i znajdź pracę marzeń w Krakowie
Fot. materiały prasowe

Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich - to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 19 października w ICE Kraków Congress Centre na Absolvent Talent Days. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

Absolvent Talent Days to okazja do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zbierania doświadczeń zawodowych. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Młodzi będą mogli zorientować się w najnowszych trendach na rynku pracy, przebierać w 750 ofertach zatrudnienia i poznać szczegóły współpracy w interesującej ich firmie.

Uczestnicy dowiedzą się, co sprawdzają rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie kompetencje miękkie są obecnie cenione na rynku pracy. Poznają zakres obowiązków na wybranym stanowisku i kulturę organizacyjną firmy. To także dobra okazja do rozmowy o warunkach współpracy czy benefitach, jakie oferuje pracodawca.

Uczestnicy Absolvent Talent Days mogą skorzystać z serii darmowych warsztatów i szkoleń z praktykami, podczas których dowiedzą się, jakie zawody i specjalizacje są najbardziej przyszłościowe, jak zarabiać na swojej pasji i jak znaleźć się w gronie 10 000 "Szczęśliwych Zatrudnionych" - osób, które znalazły pracę dzięki targom Grupy Absolvent.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Pobierz bezpłatny bilet na http://absolvent.pl/talentdays.

Więcej informacji na stronie internetowej Absolvent Talent Days.

 

 

Tagi: studenci, targi, ICE

Pokaż metkę
Autor: ANNA DUDA
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także