Komunikat archiwalny

Młynówka Królewska - zapraszamy na konsultacje

Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania części Młynówki Królewskiej - od ul. Rzecznej do al. Kijowskiej. 

Młynówka Królewska - zapraszamy na konsultacje
Fot. materiały prasowe

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 16 października o godzinie 18:00, w Szkole Podstawowej nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku przy ul. Urzędniczej 65.

W pierwszej części spotkania uczestnicy poznają efekty dotychczasowych działań na analizowanym obszarze, a następnie dowiedzą się o aktualnym stanie prawnym tego miejsca (możliwościach i ograniczeniach projektowych wynikających z form własności nieruchomości). W dalszej kolejności zaprezentowane zostaną przykładowe rozwiązania i formy zagospodarowania dla przedmiotowego terenu.

W drugiej części spotkania, podczas pracy w grupach, będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz przedstawienia własnych propozycji zagospodarowania Młynówki Królewskiej.

Młynówka Królewska

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także