Komunikat archiwalny

„Widokówka z Krakowa” – konkurs plastyczny

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na najciekawszą widokówkę z Krakowa. Prace powinny nawiązywać do najpiękniejszych zakątków i postaci związanych z miastem (legendarnych, historycznych, współczesnych). Najlepsze i najbardziej oryginalne prace zostaną wydrukowane i pokazane na okolicznościowej wystawie.

„Widokówka z Krakowa” – konkurs plastyczny
Fot. Magiczny Kraków

Autorskie prace plastyczne w dowolnie wybranej technice należy dostarczyć do 7 listopada osobiście lub pocztą na adres: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana (ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków), Zespół Promocji i Organizacji Imprez z dopiskiem: widokówka z Krakowa.

Uczestnik konkursu może być autorem tylko jednej pracy. Jury konkursu powołane przez organizatora pod przewodnictwem artysty plastyka dokona wyboru najlepszych prac w trzech kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe kl. I–III, IV–VI oraz kl. VII i gimnazja). Werdykt zostanie ogłoszony podczas wielkiego finału, któremu towarzyszyć będzie wernisaż wystawy nagrodzonych prac.

Regulamin konkursu

Dodatkowych informacji udziela mgr Małgorzata Surma, e-mail: msurma@cmjordan.krakow.pl.

Tagi: dzieci, konkurs

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także