Komunikat archiwalny

Festiwal podróżniczy „Travenalia 2017”

Po raz siódmy, w dniach 21 i 22 października w Krakowie odbędzie się festiwal podróżniczy „Travenalia”. Wydarzenie odbędzie się w auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33. Festiwal będzie gościł znamienitych podróżników i wędrowców – tym razem są to między innymi Janusz Rentflejsz czy Elżbieta i Andrzej Lisowscy.

Festiwal podróżniczy „Travenalia 2017”
Fot. materiały prasowe

W czasie trwania festiwalu odbędą się liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. „Travenalia” to impreza o charakterze otwartym i niekomercyjnym – wstęp jest wolny. Przez całą sobotę i niedzielę będzie można obejrzeć wszelkiego rodzaju filmy, przeźrocza, prezentacje tematyczne związane z podróżami.

Oprócz tego na uczestników festiwalu czekają ekspozycje wydawnictw, oferty turystyczne, a przede wszystkim znakomici podróżnicy, którzy z chęcią odpowiedzą na każde postawione im pytanie zarówno na scenie jak i w kuluarach. „Travenalia” to impreza dla każdego – niezależnie od wieku czy wykonywanej profesji, gdzie można się przekonać, że podróżowanie nie jest wcale takie trudne, a przygoda czeka tuż za progiem.

Poniżej program festiwalu:

Travenalia

Więcej informacji na stronie internetowej Travenalia.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także