Komunikat archiwalny

Konferencja poświęcona profilaktyce HIV

Pracownicy placówek nauczania i wychowania, jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych wezmą udział 22 listopada w konferencji „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” Wydarzenia odbędzie się w godz. 10.00-14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie.

Konferencja poświęcona profilaktyce HIV
Fot. materiały prasowe

Organizatorem konferencji jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Jej celem jest zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych, które byłyby ściśle nastawione na zapobieganie zakażeniom HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową wśród młodzieży i osób dorosłych.

– Mamy nadzieję, że konferencja przybliży złożoność i wagę problemów związanych z prowadzeniem profilaktyki zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową” – informują organizatorzy.

W ramach konferencji odbędzie się konkurs wiedzy. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie oraz Eksperta ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisów należy dokonać poprzez stronę internetową Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: www.wsse.krakow.pl w zakładce: Zapisy na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12/25 48 585, 12/25 49 429 lub adresem

e-mail: oz@wsse.krakow.pl.

Program konferencji [pdf]

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także