Komunikat archiwalny

Położna z „Żeromskiego” na medal

Monika Wójcik - położna z Oddziału Noworodków w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego, jest kandydatką w plebiscycie "Położna na Medal". Do konkursu zgłosiły ją pacjentki nowohuckiego szpitala.

Położna z „Żeromskiego” na medal
Fot. Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Monika Wójcik należy do tych położnych, o których pacjentki nigdy nie zapominają. „Wspaniała położna z pasją! Mająca w sobie skromność i pracowitość a zwłaszcza empatię, której teraz tak mało wokół. Niezwykle pomocna, mająca wiedzę i doświadczenie. Wspaniale zajmująca się dziećmi po porodzie, także w momencie problemów wspiera rodzica. Polecam Monikę z całego serca!” - to tylko jedna z opinii na temat położnej.

Szpital prosi o wsparcie dla położnej i oddanie głosu! Jest to łatwe i szybkie - nie zajmie więcej niż dwie minuty! Plebiscyt nie jest komercyjny, głosowanie jest bezpłatne. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Prowadzona od 2014 roku kampania "Położna na medal" ma na celu podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają dzisiaj w opiece okołoporodowej. Organizatorzy chcą pokazywać, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także