Mistrzostwa świata DJ'ów już w grudniu w Krakowie

Już 2 grudnia do Krakowa po raz kolejny zawitają mistrzostwa świata DJ'ów IDA. Tegoroczna edycja przynosi ze sobą jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w historii całego cyklu. W ICE Kraków z pełnym koncertem wystąpi OSTR.

Mistrzostwa świata DJ'ów już w grudniu w Krakowie
Fot. materiały prasowe

W Centrum Kongresowym ICE Kraków nie zabraknie pokazów specjalnych w wykonaniu gwiazd D'Jingu. W tym roku wystąpią JFB (Wielka Brytania),  BeatBombers (Portugalia) oraz DJ’e ND i Odilon z Belgii. Zawody o tytuł Mistrza Świata DJ'ów rozegrane zostaną jak zawsze w dwóch kategoriach „Technical” oraz „Show”. W tym roku swój start zapowiedziało 13 krajów - Nowej Zelandii, Japonii, Filipin, Rosji, Czech, Belgii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Włoch, Brazylii oraz Polski.

W internecie rozgrywa się batalia o tytuł Mistrza Świata IDA w kategorii „Scratch”. Polskę reprezentują: Mistrz Polski - Pan Jaras oraz VaZee. Obydwoje reprezentują najwyższy światowy poziom i nie jest przesądzone, że właśnie tą dwójkę zobaczymy w wielkim finale. Zwycięzca kategorii Scratch Online Battle wyjawiony będzie podczas ogłoszenia wyników imprezy głównej w ICE Kraków.

Afterparty

Wzorem lat ubiegłych zaraz po imprezie w FORUM Przestrzenie odbędzie się oficjalne „afterparty” Red Bull 3Style Showcase. Impreza promuje nadchodzące w lutym światowe finały 3Style, których miastem-gospodarzem jest właśnie Kraków.

Teledysk IDA 2017

Mistrzostwa świata IDA jak co roku promuje specjalnie przygotowany na tą okazję teledysk.


Tegoroczne IDA 2017 PROMO zrealizowane jest w podobnej formule do poprzednich wideoklipów. Główną rolę grają w nim występujący DJ’e oraz ich niezwykłe umiejętności.

To co różni tegoroczną produkcję od innych to plan zdjęciowy, który zrealizowany był na trzech różnych kontynentach, w aż pięciu krajach z których pochodzą gwiazdy klipu. Mamy więc ujęcia kręcone w Sao Paulo, Brazylia z udziałem Erick’a Jay, Nowym Jorku (USA) z udziałem Dj’a Excess, Brighton (Wielka Brytania) z udziałem JFB, Lizbona (Portugalia) z ekipą BeatBombers oraz urokliwe, jesienne widokówki z Krakowa.

Kraków od 11 lat gości imprezę IDA World DJ Championships uznawaną za największe i najlepiej zorganizowane zawody tego typu na świecie. To między innymi dzięki imprezom IDA wykształciła się w Polsce bardzo mocna scena DJ’ska, która uznawana jest za jedną z najsilniejszych ośrodków tak zwanego „prawdziwego dj’ingu”.

Zobacz także:

IDA 2017

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także