Komunikat archiwalny

Renata Przemyk z „Ya Hozną” w klubie Forty Kleparz

„Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole” czy „Tortury” będzie można usłyszeć 26 listopada o godz. 19 w Krakowie. Klub muzyczny Forty Kleparz zaprasza na wyjątkowy koncert Renaty Przemyk, która powraca wraz ze swoja kultową płytą „Ya Hozna”.

Renata Przemyk z „Ya Hozną” w klubie Forty Kleparz
Fot. materiały prasowe

Od czasu ukazania się na polskim rynku albumu „Ya Hozna” Renaty Przemyk minęło 27 lat. Płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to polane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z imagem artystki.

Drugiego maja bieżącego roku, w ramach Festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie - powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty! Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!

Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości.

Bilety na koncert można kupić w klubie Forty Kleparz lub on-line: www.ebilet.pl lub www.biletyna.pl

Więcej informacji na stronie klubu Forty Kleparz.

Renata Przemyk.jpg

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także