Komunikat archiwalny

Zwiedź TAURON Arenę Kraków w listopadzie!

13 i 27 listopada to najbliższe terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce.

Zwiedź TAURON Arenę Kraków w listopadzie!
Fot. materiały prasowe

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków. Zejdą na płytę areny, na której budowano sceny dla największych muzycznych gwiazd takich jak: Aerosmith, Bruno Mars, Maroon 5, Scorpions, Green Day, System of a Down, Black Sabbath, Justin Bieber, Katy Perry i Martin Garrix. Odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę.

Podczas spaceru po foyer będą mogli zobaczyć plakaty z wydarzeń, jakie do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad dwa miliony osób. Poznają też bogaty kalendarz imprez, które odbędą się w hali w najbliższym czasie.

W programie jest również odwiedzenie pomieszczeń na co dzień niedostępnych uczestnikom imprez m.in. szatni, z których korzystali m.in. uczestnicy Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i uczestnicy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie.

Zarezerwuj miejsce

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (pon.pt.: w godz. 8:00-16:00); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji(pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00; wejście nr 1).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą hali – telefonicznie: 12 349 11 02 (pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji (pon.-pt.: w godz. 8:00-16:00; wejście nr 1).

Kup bilet

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie internetowej www.tauronarenakrakow.pl.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na profilu na Facebooku.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także