Komunikat archiwalny

Wieże fascynują najmłodszych - warsztaty w CM im. Jordana

Jak się buduje wieżę? Po co w ogóle wznosić takie obiekty? Gdzie znajdują się najciekawsze wieże na świecie? Tego dowiedzą się uczestnicy zajęć konstrukcyjnych organizowanych przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana już 18 listopada. Warsztaty są przeznaczone dla najmłodszych w wieku od 6 do 10 lat wraz z opiekunami. Zapisy do 15 listopada!

Wieże fascynują najmłodszych - warsztaty w CM im. Jordana
Fot. materiały prasowe

Kolejne zajęcia konstrukcyjne z cyklu MIASTO, czyli Mali, Inteligentni Architekci Szukają, Tworzą, Oglądają, to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o sposobach budowania wież, ich historii i funkcjach, jakie pełnią w różnych miejscach na świecie. Uczestnicy zajęć będą także oczywiście sami budować własne wieże. Zajęcia konstrukcyjne rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą współpracy w grupie. Są także doskonałą zabawą dla całej rodziny.

Zajęcia odbędą się w sobotę 18 listopada od godz. 9.30 do 13.30 (dwie grupy) w sali 309 w budynku Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38. Koszt uczestnictwa: 10 zł. Szczegółowych informacji udziela Ewa Paluch; mail: epaluch@cmjordan.krakow.pl, tel: 600 951 136.

zajęcia konstrukcyjne

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także