Komunikat archiwalny

Co wiesz o dialogu obywatelskim w Krakowie?

Interesujesz się dialogiem społecznym? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z najnowszą publikacją z serii „Dialog obywatelski w Krakowie” – „Ewaluacja Centrum Obywatelskiego”. W opracowaniu znajdziesz m.in. wyniki badań prowadzonych w ramach projektu „Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego” na temat współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi. Z publikacją można się zapoznać w miejskim portalu dla organizacji pozarządowych ngo.krakow.pl.

Co wiesz o dialogu obywatelskim w Krakowie?
Fot. Miejskie Centrum Dialogu

„Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego” jest projektem dydaktyczno-naukowym realizowanym wspólnie przez dwa instytuty Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego: Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej  (IDMiKS) oraz Instytut Spraw Publicznych (ISP), w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Wspierania Inicjatyw Społecznych (MOWIS).

Główny cel projektu polega na obserwacji i diagnozie relacji pomiędzy władzami Krakowa a organizacjami pozarządowymi oraz przygotowywaniu rekomendacji działań usprawniających tę współpracę. Przedsięwzięcie jest realizowane w latach 2015-2018.

Z bieżącym wydawnictwem, a także pozostałymi publikacjami z serii „Dialog obywatelski w Krakowie” można się zapoznać TUTAJ.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA MISIEWICZ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także