Komunikat archiwalny

„Rodzinne muzykowanie” w Krakowskim Forum Kultury

W każdą sobotę stycznia o godz. 10:30 Krakowskie Forum Kultury zaprasza na „Rodzinne muzykowanie”. To wyjątkowe spotkania z muzyką klasyczną i rozrywkową, wzbogacone o komentarze z zakresu historii muzyki i instrumentarium.

„Rodzinne muzykowanie” w Krakowskim Forum Kultury
Fot. materiały prasowe

Muzyka klasyczna jest zbyt dynamiczna, aby więzić dzieci w fotelach. W czasie tych koncertów najmłodsi nie tylko słuchają muzyki i poznają instrumenty, ale przede wszystkim miło spędzają czas i nie są do niczego zmuszani, a już na pewno do siedzenia cicho.  Wysoki poziom artystyczny sprawia, że jest to interesujące wydarzenie dla dorosłych i dzieci.

Zajęcia prowadzi Karolina Lindert - nauczyciel, pedagog, pasjonatka pracy z dziećmi. Studentka II roku studiów magisterskich Akademii Muzycznej w Krakowie, na wydziale instrumentalistyki w klasie fortepianu, pod kierunkiem prof. dr hab. Mirosława Herbowskiego. Nauczyciel fortepianu oraz akompaniator w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Świątnikach Górnych. Jest laureatką nagród i wyróżnień na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. Czynnie koncertuje jako solistka oraz kameralistka. Pianistka koncertowała m.in. w Polsce, Austrii, Danii, Niemczech, na Ukrainie oraz we Włoszech. Bierze czynny udział w warsztatach i kursach mistrzowskich pod okiem znanych i cenionych pedagogów.

Krakowskie Forum Kultury  zaprasza do swojej siedziby na ul. Mikołajską 2 w każdą sobotę o godz. 10.30 oraz o godz. 12.00 (zajęcia w języku angielskim).

Rodzinne muzykowanie

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także