Komunikat archiwalny

Aktywne ferie w Muzeum Armii Krajowej

Muzeum Armii Krajowej po raz kolejny zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat do udziału w muzealnych półkoloniach. Tym razem tematem przewodnim będzie historia, współczesność, a także tradycje krajów, które miały decydujący wpływ na sytuację Polski podczas II wojny światowej.

Aktywne ferie w Muzeum Armii Krajowej
Fot. Muzeum AK

Półkolonie organizowane przez Muzeum AK dają niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z żołnierzami, świadkami historii, poznać pracę instytucji, a także wziąć udział w warsztatach i grach integracyjnych. Uczestnicy poznają historię Polskiego Państwa Podziemnego, a także odwiedzą wyjątkowe miejsca, związane z tematem przewodnim spotkań.

Półkolonie odbywają się w dwóch, pięciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapisy w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12, telefonicznie pod nr 12 41 00 770 lub elektronicznie: rezerwacja@muzeum-ak.pl.

Uczestnictwo w półkolonii jest płatne w wysokości 60 złotych za dzień za każdego uczestnika. W przypadku dokonania zapisu więcej niż jednego uczestnika, naliczany będzie rabat w wysokości 20 % za każdy dzień zajęć od wyżej wymienionej kwoty.

Formularze dostępne są na stronie:

http://www.muzeumak.pl/wydarzenia/formatka.php?idwyb=1108

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także