Zapraszamy na XII Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego

W dniach 24-25 marca odbędzie się XII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego pod tytułem „Kierunki reform w prawie podatkowym – dokąd zmierza ustawodawca?” organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszamy na XII Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego
Fot. materiały prasowe

Ogólnopolska konferencja podatkowa to sztandarowy i najbardziej prestiżowy projekt Koła Naukowego Prawa Podatkowego TBSP UJ, która co roku gości najwybitniejszych przedstawicieli nauki i praktyki prawa podatkowego. Jest to jedna z największych konferencji poświęconych tematyce podatków w Polsce, ciesząca się ogromną popularnością i renomą wśród studentów oraz praktyków prawa podatkowego.

Mając na uwadze ostatnie zmiany w przepisach prawa podatkowego, celem tegorocznej konferencji jest przybliżenie obecnych, jaki i przyszłych reform w prawie podatkowym. Pomogą w tym najwybitniejsi eksperci w tej dziedzinie, którzy podzielą się swą wiedzą i doświadczeniem oraz wprowadzą w problematykę zagadnienia.

Wysoki poziom konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się między innymi prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, dr. hab. Wojciech Morawski, prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic oraz pracownicy naukowi UJ, a także przedstawiciele praktyki, w tym reprezentanci sponsorów konferencji oraz sędziowie sądów administracyjnych.

Więcej  informacji o konferencji oraz rejestrację na wydarzenie można znaleźć na stronie internetowej www.podatki.confer.uj.edu.pl oraz na Facebooku.

Zgłoszenia rejestracyjne będą przyjmowane do 19 marca. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także