Komunikat archiwalny

XII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

W dniach 24–25 marca odbywała się XII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego pod tytułem „Kierunki reform w prawie podatkowym – dokąd zmierza ustawodawca?” organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

XII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego
Fot. materiały prasowe

Ogólnopolska konferencja podatkowa to sztandarowy i najbardziej prestiżowy projekt Koła Naukowego Prawa Podatkowego TBSP UJ, która co roku gości najwybitniejszych przedstawicieli nauki i praktyki prawa podatkowego. To jedna z największych konferencji poświęconych tematyce podatków w Polsce, ciesząca się ogromną popularnością i renomą wśród studentów oraz praktyków prawa podatkowego.

Mając na uwadze ostatnie zmiany w przepisach prawa podatkowego, celem tegorocznej konferencji było przybliżenie obecnych, jak i przyszłych reform w prawie podatkowym. Pomogli w tym najwybitniejsi eksperci w tej dziedzinie, którzy podzielili się swą wiedzą i doświadczeniem oraz wprowadzali w problematykę zagadnienia.

Wysoki poziom konferencji zapewnili zaproszeni prelegenci, wśród których znaleźli się między innymi prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. dr hab. Hanna Litwińczuk, dr. hab. Wojciech Morawski, prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic oraz pracownicy naukowi UJ, a także przedstawiciele praktyki, w tym reprezentanci sponsorów konferencji oraz sędziowie sądów administracyjnych.

Więcej  informacji o konferencji oraz rejestrację na wydarzenie można znaleźć na stronie internetowej www.podatki.confer.uj.edu.pl oraz na Facebooku.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także