Komunikat archiwalny

„Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem” – wystawa w UMK

W magistracie przy pl. Wszystkich Świętych można oglądać wystawę prac, które zostały nadesłane na konkurs plastyczny pt. „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem”. Wystawa obejmuje prace z dwóch dotychczasowych edycji konkursu, które zostały wykonane przez uczniów z województwa małopolskiego. Wśród prezentowanych dzieł znalazły się między innymi ciekawe i niezwykle pomysłowe projekty masek antysmogowych w formie płaskiej jak i przestrzennej.

„Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem” – wystawa w UMK
Fot. materiały prasowe

Konkurs został zorganizowany przez Prywatną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 i Prywatne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich.

Wystawę można oglądać w holu kamiennym budynku UMK przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także