Komunikat archiwalny

Weekend za pół ceny coraz bliżej

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny organizuje akcję „Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny”, podczas której wiele krakowskich ośrodków kultury, hoteli czy restauracji obniży swoje stawki. W wydarzeniu bierze udział m.in. Muzeum PRL.

Weekend za pół ceny coraz bliżej
Fot. Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną. Opiera się na formule weekendowych zniżek. Od piątku, 9 marca do niedzieli, 11 marca będziemy mogli skorzystać z 50% zniżki m.in w Muzeum PRL. Za bilet normalny zapłacimy 5 zł (zamiast 10 zł), a za ulgowy 4 zł (zamiast 8 zł).

Ze zniżki skorzystamy od godz. 17.00 w piątek, 9 marca do niedzieli, 11 marca. Warto podkreślić, że regulamin wymaga od partnerów akcji obniżenia swoich cen o co najmniej 50%.

Do czwartej edycji akcji zgłosiła się rekordowa liczba obiektów oferujących obniżone ceny. Usługi podzielono na kilka kategorii, m.in. kultura i sztuka, zwiedzanie, gastronomia i zakwaterowanie.

W 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty. Szczegóły akcji i pełna lista atrakcji na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl.

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także