Komunikat archiwalny

Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej

Masz gotowy projekt filmu? Wiesz już, kto w nim zagra, jak zakończy się historia, kto doświetli ujęcia, a kto je nakręci, ale… brakuje Ci pieniędzy na jego ukończenie? Masz szansę na wsparcie. Po raz X rusza Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej dla producentów audiowizualnych. Czas na składanie wszystkich formularzy mija 26 marca.

Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej
Fot. film-commission.pl

Dotychczas, dzięki konkursowi w ramach Regionalnego Funduszu Filmowego, udało się wesprzeć takie filmy jak „Ach, śpij kochanie” Krzysztofa Langa, „Maria Skłodowska-Curie” Marie Noelle czy „Demon” Marcina Wrony. Budżet całego konkursu wynosi około 1.000.000 zł na jedno rozdanie. W poprzednich latach średnie wsparcie finansowe filmów fabularnych wahało się między 75.000 a 450.000 zł.

Termin nadsyłania wniosków konkursowych upływa w poniedziałek 26 marca o godzinie 16.00 (za termin złożenia wniosku uważa się datę i godzinę jego wpływu do siedziby Krakowskiego Biura Festiwalowego, ul. Wygrana 2, Kraków).

Wnioski należy składać na obowiązującym formularzu, w wersji papierowej oraz elektronicznej, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie.

Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do Krakow Film Commission na adresy: nwoda@film-commission.pl, akrupiarza@film-commission.pl, zpopik@film-commission.pl.

Regionalny Fundusz Filmowy w Krakowie jest finansowany ze środków budżetu Gminy Miejskiej Kraków i środków budżetu województwa małopolskiego.

Niezbędne dokumenty znajdują się na stronie internetowej.

Tagi: konkurs, film

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także