Komunikat archiwalny

Dziś do Krakowa wraca Teatr Baniek Mydlanych

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów – ponownie zabierze w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! W Krakowie widowisko „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa” wystawione zostanie w Nowohuckim Centrum Kultury w poniedziałek, 12 marca.

Dziś do Krakowa wraca Teatr Baniek Mydlanych
Fot. materiały prasowe

Teatr Baniek Mydlanych kolejny raz wyruszył w trasę po Polsce. „Dziwactwa mistrza Bulbasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, prezentowane jest w trakcie kolorowego tournée! Z urzekającym profesorem i jego uczniami dzieci spotykają się w Bydgoszczy, Gdańsku, Białej Podlaskiej, Toruniu, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu i kilku innych miastach.

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni i czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek, zabiorą młodych widzów w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil i zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła, znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są i młodsi, i starsi widzowie. To także niepowtarzalna okazja, aby w całości zmieścić się w ogromnej bańce mydlanej oraz wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu trzeba zobaczyć! Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

Więcej informacji dostępnych na: http://www.teatrbaniek.pl oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

Rezerwacja biletów grupowych i oferta dla szkół: tel. +48 531 511 500, e-mail: info@eurosoul.pl

Bilety dostępne są na http://teatrbaniek.pl/kup-bilet oraz Eventim, eBilet, Biletyna i w salonach EMPIK.

 

 

Teatr Baniek Mydlanych - plakat

Pokaż metkę
Autor: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także