Komunikat archiwalny

Lubisz Francję? Błyśnij wiedzą w konkursie

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Konsulat Generalny Republiki Francji w Krakowie zapraszają  uczniów gimnazjów i klas VI i VII szkół podstawowych do udziału w konkursie wiedzy o Francji „Vive la France!”. Pytania konkursowe dotyczyć będą geografii, historii, najważniejszych zabytków, wybitnych twórców kultury i oczywiście tajników francuskiej mody i kuchni.

Lubisz Francję? Błyśnij wiedzą w konkursie
Fot. materiały prasowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 26 marca przesłać zgłoszenie na adres astanczyk@cmjordan.krakow.pl. Uczestnicy przygotowują się do konkursu na podstawie materiałów własnych oraz informacji, które będą zamieszczane raz na dwa tygodnie, na stronie internetowej Centrum Młodzieży.

Eliminacje pisemne odbędą się 21 maja, w Centrum Młodzieży, przy ul. Krupniczej 38. Uczestnicy konkursu zmierzą się z testem wiedzy. Dziesięciu zdobywców największej liczby punktów zaproszonych zostanie do udziału w finale zaplanowanym na 7 czerwca. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Dodatkowych informacji udziela Alicja Stańczyk-Brodka: Ośrodek Współpracy Międzynarodowej, Centrum Młodzieży, tel. 12 430-00-15 wew. 242 lub e-mail: astanczyk@cmjordan.krakow.pl

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia można pobrać ze strony: Konkursy i festiwale.

 

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także