Komunikat archiwalny

„Kiermash” w Czeczotce – wiosennie, modnie, oryginalnie!

W dniach 17 i 18 marca już po raz trzynasty odbędzie się „Kiermash”, czyli targi mody niezależnej i designu użytkowego. W Krakowie pojawią się młodzi, polscy projektanci z najlepszymi ubraniami, designem i akcesoriami. Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni pałacu Czeczotka.

„Kiermash” w Czeczotce – wiosennie, modnie, oryginalnie!
Fot. materiały prasowe

XIII edycja „Kiermashu” zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i rośliny.

Organizatorzy – Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan zapraszają krakowian, przyjezdnych i turystów:

- Obiecujemy Wam naprawdę wiosenny klimat w iście pałacowych wnętrzach. Nasi wystawcy jak zwykle pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają modę i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Ponadto jak przy każdej edycji chcemy podkreślać wartość małych, często lokalnych pracowni, zaangażowanie i „całe serce” jakie nasi wystawcy wkładają w swoją pracę i handel fair trade, na którym bardzo nam zależy. Podczas tej edycji naszym partnerem jest Fairtrade Polska i Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Będziecie mogli odwiedzić ich stoisko oraz przede wszystkim porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej o idei świadomych zakupów i sprawiedliwego handlu.

Nową, kiermashową tradycją stała się obecność „Strefy Wolnego Czytania” skupiającej lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą profesjonalny wybór mebli i dodatków z szerokiej palety światowych i polskich marek.

„Kiermash” jest wydarzeniem wpisanym oficjalnie w Cracow Fashion Week 2018, który organizuje Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w partnerstwie z miastem Kraków. Wydarzenie odbywa się od 10 do 18 marca pod hasłem "Fashion & Ecology".

Szczegółowy program: www.cracowfashionweek.com

Więcej informacji na Facebooku.

targi mody

Adres:
ul. Świętej Anny 2, Kraków

Pokaż metkę
Autor: ANNA DUDA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także