Komunikat archiwalny

Reklamy leków i suplementów: wierzyć czy nie?

Na co dzień wszyscy jesteśmy bombardowani reklamami leków i suplementów diety, niezależnie od tego, czy oglądamy telewizję, słuchamy radia, czy korzystamy z internetu. Nawet idąc przez miasto, widzimy, jak apteki prześcigają się w promocjach, a każdy producent zachwala skuteczność swoich produktów. Jak odnaleźć się w tym gąszczu informacji, ja zachować zdrowy rozsądek. 15 marca o godz. 17.00 w Klubie Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbędzie się wykład poświęcony etyce w reklamie leków i suplementów. Wstęp wolny.

Reklamy leków i suplementów: wierzyć czy nie?
Fot. pixabay.com

Spotkanie jest częścią cyklu wykładów i warsztatów z zakresu edukacji prozdrowotnej dotyczących najczęstszych chorób i ich profilaktyki „Szlachetne zdrowie”. Na marcowym spotkaniu poruszony zostanie temat etyki w reklamie leków. Kto sprawuje nadzór nad reklamą leków i suplementów diety? Co może się znaleźć w reklamie i czy można reklamować wszystkie leki? Na te i inne pytania odpowie specjalista.

Głównym celem warsztatów jest przekazanie praktycznych informacji – w czym tkwi istota schorzenia, jak się przed nim uchronić i jak monitorować swój stan zdrowia.

Wykłady odbywają się w Klubie Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Bohaterów Września 26.

Tagi: leki, wykład

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także