Komunikat archiwalny

Wielkie projekty w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Rozpoczęła się krakowska misja gospodarcza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Misja obejmuje zarówno przedstawienie miasta jako świetnie rozwijającej się europejskiej metropolii z bogatym zapleczem naukowym i rozwojową ekonomią, jak i pokazanie wartości inwestycyjnej wielkich miejskich projektów, tj. Nowej Huty Przyszłości, Kraków Airport oraz Nowego Miasta w Płaszowie Rybitwach. 

Wielkie projekty w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Fot. pixabay.com

Przed przedstawicielami miasta seria spotkań z podmiotami aktywnymi na światowym rynku inwestycyjnym. Krakowscy urzędnicy będą mieli również okazję przeprowadzić rozmowy z Dubajską Agencją Rozwoju. W programie wizyty nie zabraknie spotkań z polskimi przedstawicielstwami dyplomatycznymi oraz gospodarczymi.

Miejska delegacja odwiedzi również targi inwestycyjne Annual Investment Meeting, w ramach których swoje stoisko ma spółka Kraków Nowa Huta Przyszłości. To coroczne organizowane w Dubaju wydarzenie gromadzi największych graczy rynkowych nie tylko z regionu Bliskiego Wschodu, ale z całego świata, stanowiąc tym samym bramę do pozyskania ciekawych partnerów biznesowych.

Krakowska prezentacja w ZEA organizowana jest pod hasłem: „Kraków - tradycyjnie nowoczesny”.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także