Komunikat archiwalny

Konkurs poetycki w Bibliotece Kraków

Biblioteka Kraków zaprasza do udziału w konkursie poetyckim „Wiersze ze Zwierzyńcem w tle”. Zgłoszenia należy wysłać do 27 kwietnia. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych od 9 roku życia.

Konkurs poetycki w Bibliotece Kraków
Fot. Paweł Krawczyk/krakow.pl

Prace należy przesyłać na adres mailowy filia_26@biblioteka.krakow.pl lub złożyć osobiście do siedziby Filii nr 26 Biblioteki Kraków przy ul. B. Komorowskiego 11 w nieprzekraczalnym terminie do 27 kwietnia.

Wiersz biały lub rymowany powinien być związany ze Zwierzyńcem lub jego tradycjami. Nie powinien być krótszy niż 12 wersów i dłuższy niż 40, napisany fontem Times New Roman wielkości 12. Na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko autora, wiek, numer telefonu, adres mailowy autora, w przypadku osób niepełnoletnich adres mailowy opiekuna. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie pracy oraz podpisanej zgoda na przetwarzanie i publikację danych osobowych. 

Wiersze laureatów zostaną zaprezentowane podczas dwóch wieczorów poetyckich: 8 czerwca w Filii nr 26 oraz 9 czerwca na scenie podczas wydarzenia „Bal na Stawach”. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani droga mailową do dnia 25 maja.

Więcej informacji na stronie Biblioteki Kraków.

Tagi: poezja, konkurs

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także