Komunikat archiwalny

Wycieczka rowerowa po Młynówce Królewskiej z przewodnikiem

Pierwsza, niezwykle udana rowerowa wycieczka już za nami. Tych, którzy nie mieli okazji wziąć w niej udziału zapraszamy na kolejne wycieczki organizowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Chcemy przypomnieć wszystkim mieszkańcom, jak doskonałym środkiem transportu po Krakowie może być rower! Zapraszamy zatem serdecznie na przejażdżki rowerowe promujące zrównoważoną mobilność, które będzie prowadził… krakowski przewodnik.

Wycieczka rowerowa po Młynówce Królewskiej z przewodnikiem
Fot. pixabay.com

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas na rowerze, a przy okazji poznać Kraków z jego niestandardowej strony, na serię wiosennych przejażdżek rowerowych zgodnie z poniższym rozkładem:

  • 20 maja „Młynówka Królewska z okolicami”
  • 27 maja „Skałki Twardowskiego i okolice”
  • 3 czerwca „Legendy krakowskie” – wycieczka dedykowana z okazji Dnia Dziecka najmłodszym mieszkańcom, zwłaszcza dzieciom w wieku 6-11 lat. Dzieci biorą udział z opiekunem

Wycieczki odbędą w dwóch turach, o godz. 10.00 i o godz. 14.00. Miejsce zbiórki - przed budynkiem Magistratu na Placu Wszystkich Świętych. Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80.  Prosimy o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Zgłoszenia na wycieczkę „Młynówka Królewska z okolicami” można przesyłać do 18 maja do godz. 12.00, na „Skałki Twardowskiego i okolice” i „Legendy krakowskie” – do 25 maja do godz. 12.00.

Prowadzącymi wycieczkę będą przewodnicy z Biura Przewodników Krakowskich JURA.

Na wycieczki zapraszamy z własnym rowerem (lub z wypożyczalni). Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu [pdf].

Pokaż metkę
Autor: JOANNA MAJDECKA
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także