Komunikat archiwalny

Prof. Philip Zimbardo w Krakowie

Czy możliwa jest firma bez szefa, jak przywrócić korporacji elastyczność start-upu i co jest nie tak z określeniem zasoby ludzkie? – te i inne tematy poruszać będą uczestnicy IV konferencji Leaders Island LiGHT, która odbędzie się 23 maja w krakowskim muzeum Manggha. Gościem specjalnym spotkania będzie prof. Philip Zimbardo.

Prof. Philip Zimbardo w Krakowie
Fot. materiały prasowe

Praktyka czyni mistrza. Nie oznacza to jednak, że na zdobycie wprawy w przywództwie i zarządzaniu ludźmi trzeba poświęcić wiele lat i uczyć się na własnych błędach. Leaders Island – inicjatorzy konferencji LiGHT – organizują w środę spotkanie, podczas którego młodzi menedżerowie u progu kariery będą mieli okazję spotkać światowej klasy mentorów, którzy od praktycznej strony opowiedzą o swojej inspirującej drodze, podzielą się doświadczeniem i wskażą techniki skutecznego przywództwa.

Jednodniowa konferencja LiGHT podzielona będzie na część wykładową i warsztatową, a całość dopełni spotkanie networkingowe. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i posłuchać takich prelegentów jak: światowej sławy profesora psychologii Philipa Zimbardo, twórcę innowacyjnej metody zarządzania Speed Intuition Management Bjorna Lundena czy Johna Scherera – uważanego za autora najlepszej książki o biznesie, jaka kiedykolwiek została napisana. Swoim doświadczeniem podzielą się również były dowódca jednostki wojskowej GROM Wojciech Wereszko, dziennikarz, publicysta i założyciel dwóch fundacji dobroczynnych Szymon Hołownia, a także Szymon Myśliński, który pomaga dużym korporacjom uzyskać zwinność start-upu.

Konferencja Leaders Island LiGHT odbędzie się 23 maja w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wykłady przeplatane warsztatami i częścią networkingową trwać będą od 9.30 do 17.30.

Więcej informacji na stronie Leaders Island.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także