Komunikat archiwalny

„Być jak Brzechwa” – weź udział w konkursie!

Dworek Białoprądnicki ogłasza konkurs „Być jak Brzechwa”. Zadaniem uczestników jest stworzenie i zilustrowanie bajki, której bohaterami staną się postacie z utworów Jana Brzechwy, bądź sam autor.

„Być jak Brzechwa” – weź udział w konkursie!
Fot. pixabay.com

Konkurs jest organizowany z okazji 120 rocznicy urodzin bajkopisarza – Jana Brzechwy. Aby wziąć w nim udział należy do 30 czerwca wysłać projekt książki. Prace można dostarczyć mailowo: konkurs@dworek.eu, temat: „Być jak Brzechwa”, pocztą tradycyjną: Stowarzyszenie na rzecz Dworku Białoprądnickiego, ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków, z dopiskiem „Być jak Brzechwa” lub osobiście Stowarzyszenie na rzecz Dworku Białoprądnickiego, ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków (portiernia Dworku Białoprądnickiego), z dopiskiem „Być jak Brzechwa”.

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 prac, które zamieszczone zostaną w wydawnictwie pokonkursowym, książeczce „Być jak Brzechwa”. Oprócz publikacji, na laureatów czekają również drobne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas finału projektu we wrześniu.

Konkurs jest częścią projektu „Urodziny Pana Brzechwy (120 rocznica urodzin poety i bajkopisarza Jana Brzechwy)”. Towarzyszą mu bezpłatne warsztaty rodzinne „Akademia Pana Brzechwy”. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Tagi: dzieci, konkurs

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także