Komunikat archiwalny

Dwa miesiące pełne atrakcji w NCK

Wszystkich tych, którzy wakacje będą spędzać w Krakowie i okolicach zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury. Teatr, muzyka, taniec i warsztaty plastyczne – to tylko kilka atrakcji przygotowanych przez NCK w lipcu i sierpniu. Zajęcia dedykowane są każdej grupie wiekowej.

Dwa miesiące pełne atrakcji w NCK
Fot. Nowohuckie Centrum Kultury

Grupa Wokół Centrum zaprasza osoby powyżej 15 roku życia na dynamiczne i pełne tańca w tańcu lekcje z techniki tańca współczesnego. Praca na zajęciach będzie obejmować intensywną rozgrzewkę, ćwiczenia techniczne, krótsze i dłuższe choreografie oraz rozciąganie. Zajęcia nie są adresowane do osób, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w lekcjach tańca współczesnego.

Wyśmienita zabawa i edukacja artystyczna, przygoda i integracja rówieśnicza – tak zapowiadają się zajęcia warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6-8 lat. W lipcu NCK zaprasza również na warsztaty teatralne z Teatrem Ab Intra. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

„Tańczmy razem” to wakacyjny kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. Nie zabraknie również indywidualnych warsztatów wokalnych dla dzieci młodzieży i dorosłych. Dynamiczne połączenie fitnessu i tańców latynoamerykańskich. Spalanie kalorii i wyzwalanie pozytywnych emocji oraz pewności siebie, czyli wakacyjna gimnastyka dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i umiejętności.

W trakcie wakacji nie zabraknie też nowych wyzwań, czyli warsztatów z quillingu, polegających na nawijaniu wąskich pasków papieru w kształt spiralnej sprężyny i odpowiednim jej formowaniu celem tworzenia przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych.

W lato nie zabraknie również warsztatów dla seniorów, podczas których uczestnicy popracują nad rozwojem własnych plastycznych talentów.

Szczegółowy program zajęć wakacyjnych dostępny na stronie internetowej nck.krakow.pl.

 

Tagi: lato, NCK

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA