Komunikat archiwalny

Lato w mieście? Zapraszamy do Centrum Kultury Podgórza

Wszystkich, którzy szukają pomysłów na to, jak nie nudzić się latem w mieście, zapraszamy od 25 czerwca do 20 lipca do siedziby głównej Centrum Kultury Podgórza na zajęcia w ramach „Akcji Lato 2018”! Udział jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Lato w mieście? Zapraszamy do Centrum Kultury Podgórza
Fot. materiały prasowe

Akcja „Lato 2018” jest adresowana do uczniów szkół podstawowych. Rozpocznie się 25 czerwca i potrwa cztery tygodnie. W każdym z nich – od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00 oraz w piątki w godz. 8.00-16.00 – na dzieci będzie czekać szereg atrakcji.

W programie znalazły się m.in. turniej piłkarski i inne gry i zabawy sportowe oraz warsztaty taneczne, plastyczne i kulinarne. Planowane są również wyjścia do kina i na kręgielnię.

Dzieci będą też miały okazję odwiedzić znane krakowskie muzea m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego, Muzeum Inżynierii Miejskiej i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK i wziąć udział w muzealnych warsztatach edukacyjnych. Nie zabraknie również ciekawych wycieczek m.in. do Ojcowa i Pieskowej Skały czy indiańskiej wioski w Szczyrzycu. Dobrą zabawę zapewnią również konkursy z nagrodami.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane w Punkcie Informacyjnym CKP na ul. Sokolskiej 13, telefonicznie pod numerem: 12 656 36 70 wew. 30 oraz e-mailowo pod adresem: edukacja@ckpodgorza.pl.

Zapisy prowadzone są na poszczególne tygodnie akcji lub na wszystkie cztery tygodnie łącznie. Zgłoszenia do udziału w wybranych zajęciach będą przyjmowane tylko w wyjątkowych sytuacjach i w miarę wolnych miejsc.

Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej ckpodgorza.pl.

Akcja Lato 2018

 

 

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA