Komunikat archiwalny

Lato w Ośrodku Kultury C.K. Norwida

Przed nami dwa miesiące wakacji. Dla spędzających lato w Krakowie Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida przygotował wiele atrakcji, m.in. warsztaty, gry i zabawy. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona.

Lato w Ośrodku Kultury C.K. Norwida
Fot. materiały prasowe

Warsztaty będą odbywały się od poniedziałku do piątku w okresie 25 czerwca–13 lipca w godzinach 9.00–15.00 we wszystkich placówkach Ośrodka Kultury Norwida. W ostatnim tygodniu czerwca w Klubie Kuźnia OKN na os. Złotego Wieku 14, w pierwszym tygodniu lipca w placówce głównej OKN na os. Górali 5 oraz w drugim tygodniu lipca w ARTzonie OKN na os. Górali 4. Istnieje możliwość zapisania na pojedyncze warsztaty lub na wszystkie warsztaty w danym dniu.

Program:

  • 25–29 czerwca godz. 9.00–15.00

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Złotego Wieku 14

www.kuznia.edu.pl

Informacje i zapisy: 12 648 08 86

W programie m.in. liczne warsztaty, w których sztuka zagra główną rolę, a także gry i zabawy tematyczne. Tematem przewodnim warsztatów będą Wakacje ze sztuką. Dzieci będą mogły usłyszeć o zwyczajach ludzi żyjących w dawnych czasach, poznać wybrane postaci historyczne, posłuchać utworów muzycznych, które przez wieki zdobywały serca słuchaczy, poznać bajki, przy których dawniej zasypiały dzieci, a nawet... zbudować średniowieczny zamek. Sztuki plastyczne, muzyka, teatr, literatura, trochę historii – wszystko podane w wersji interesującej i zrozumiałej dla dzieci.

  • 2–6 lipca godz. 9.00–15.00

Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie, os. Górali 5

www.okn.edu.pl

Informacje i zapisy: 12 644 27 65 w. 18

W programie m. in. warsztaty muzealne na wesoło, warsztaty integracyjne, ekologiczne, literackie, filmowe (tajemnice dubbingu, podkładanie głosu do wybranej bajki) oraz warsztaty Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Będą też zajęcia kreatywne, a także sportowe (w tym warsztaty jogi dla dzieci). Część z nich odbywać się będzie w sąsiadującym z Ośrodkiem ogrodzie, tak,  aby uczestnicy warsztatów jak najwięcej czasu mogli spędzić na powietrzu.

  • 9–13 lipca 9.00–15.00

ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie, os. Górali 4

www.artzona.okn.edu.pl

Informacje i zapisy: 12 644 38 98

W programie warsztatów wakacyjnych odbywających się w ramach Pracowni MAŁA ARTzona znalazły się między innymi: warsztaty projektowe, ogrodnicze, muzyczne, podróżnicze, kreatywne, recyklingowe, filmowe, spotkania z grami planszówkowymi i niekonwencjonalnymi technikami malarskimi. Przygotowany został zintensyfikowany tydzień działań kreatywnych, podczas których uczestnicy będą mogli rozwijać własne talenty artystyczne i społeczne oraz odkrywać potencjał nowych możliwości.

 

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także