Komunikat archiwalny

Kolejna edycja MeetUp w Krakowie

MeetUp to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Na uczestników wydarzenia, które odbędzie się 1 września w TAURON Arenie Kraków czekać będzie ponad 100 twórców i tysiące internetowych przyjaciół z całej Polski. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godziny 13.00, ale organizatorzy przewidzieli różne opcje dla osób poszukujących dodatkowych atrakcji - specjalne bilety zamówić można na www.biletin.pl.

Kolejna edycja MeetUp w Krakowie
Fot. materiały prasowe

To już kolejna edycja MeetUp w Krakowie. Poprzednia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem - wzięło w niej udział około 20 000 osób! W tym roku organizatorzy zamierzają pobić kolejne rekordy, a w wydarzenie zaangażowano największych twórców rodzimej sceny YouTube.

Tegoroczna edycja to aż trzech znakomitych ambasadorów:

  • ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 3,2 mln osób
  • Izak, który może się pochwalić 1,8 mln subskrypcji, a także
  • Friz, który na tę chwilę ma aż 1,2 mln subskrybentów.

MeetUp to jednak nie tylko ambasadorzy. To również wielu innych twórców, których kanały poruszają najrozmaitsze tematy takie jak: gaming, beauty, lifestyle, pranki i wiele, wiele innych. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z nimi, jak i odwiedzenia stoisk sponsorów, na których przewidziana jest masa atrakcji.

MeetUp odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w sobotę, 1 września. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godziny 13.00. 

Otwarcie bram dla posiadaczy biletów:

  • Meet&Greet i God Mode od godziny 8:45
  • Premium od godziny 9:00
  • Fasttrack od godziny 9:30

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej, a także profilu na Facebooku.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także