Komunikat archiwalny

Nowa sala w Centrum Kultury Podgórza

Niebawem podziemia siedziby głównej Centrum Kultury Podgórza przy ul. Sokolskiej 13 zostaną oddane w ręce miłośników muzyki – zespołów i solistów, profesjonalistów i amatorów. Wszystko to za sprawą doskonale wyposażonej sali prób „Underground”, z której będzie można korzystać już od września!

Nowa sala w Centrum Kultury Podgórza
Fot. Centrum Kultury Podgórza

Nowa propozycja Centrum Kultury Podgórza z pewnością zainteresuje muzyków, którzy szukają profesjonalnej przestrzeni do ćwiczeń. Sala prób „Underground” została świetnie przygotowana pod względem akustycznym. Sala posiada również kompleksowe wyposażenie: pełny backline, zestaw perkusyjny, wzmacniacze gitarowe i basowe oraz elektryczne piano Roland. W pomieszczeniu jest również bezpłatny dostęp do WiFi.

Od września w sali będą również organizowane lekcje gry na instrumentach, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie znajdzie się m.in. indywidualna nauka gry na: pianinie i keyboardzie, gitarze klasycznej, basowej i warr guitar, a także na perkusji i instrumentach perkusyjnych. W sali prób, pod okiem fachowców, będzie można również doskonalić umiejętności wokalne oraz ćwiczyć pracę z mikrofonem i profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym.

Więcej informacji na www.ckpodgorza.pl.

Pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także