Szlakiem krakowskich Żydów

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na kolejne rowerowe przejażdżki po Krakowie promujące zrównoważony transport rowerowy. Najbliższe odbędą się dziś, 22 lipca i będą wiodły szlakiem historii krakowskich Żydów.

Szlakiem krakowskich Żydów
Fot. Bogusław Świerzowski

Zaplanowana trasa jest łatwa, wiedzie w większości po płaskim terenie z wykorzystaniem infrastruktury rowerowej. Podstawowe umiejętności rowerzysty oczywiście obowiązkowe.

Wycieczki odbędą się w dwóch turach, o godz. 10.00 i o godz. 10.30. Miejsce zbiórki - przed budynkiem Magistratu na Placu Wszystkich Świętych. Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin, a poprowadzi ją przewodnik z Biura Przewodników Krakowskich JURA.

Liczba miejsc jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 12 616 87 70. Prosimy o dopisek WYCIECZKA Jura w tytule e-maila i wskazanie godziny wycieczki. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela Organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca do godz. 14.00.

Na nasze rowerowe wycieczki zapraszamy zawsze z własnym rowerem (lub z wypożyczalni)! Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu [pdf].

Pokaż metkę
Autor: JOANNA MAJDECKA
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także