Komunikat archiwalny

Wraca Teatr Baniek Mydlanych – tym razem z Bańką Szczęścia!

W październiku uwielbiany przez dzieci Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Najmłodsi znów spotkają się z Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Na widzów czekać będą olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Wraca Teatr Baniek Mydlanych – tym razem z Bańką Szczęścia!
Fot. materiały prasowe / PanKoncert.pl

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce. W Krakowie pojawi się w sobotę, 13 października; o godz. 15.00 wystąpi w Auditorium Maximum. Zespół, jak zawsze, gwarantuje bajeczny karnawał baniek oraz dawkę humoru i dobrej energii dla całej rodziny. Zaprezentuje interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów – będzie to podróż do krainy magii i kolorów. W magicznej krainie Bańkolandii w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka i Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec. Spektakl polecamy jest dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

Uwaga: widowisko ma charakter międzynarodowy, dlatego piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku. Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Więcej informacji na stronie Teatru Baniek oraz na Facebooku.

Tagi: dzieci, teatr

Pokaż metkę
Autor: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także