Komunikat archiwalny

Porozmawiają o bezpieczeństwie

We wtorek, 18 września odbędzie się konferencja „Program poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 – Bezpieczny Kraków”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK i Instytut Spraw Publicznych UJ, Zakład Rozwoju Społecznego.

Porozmawiają o bezpieczeństwie
Fot. materiały prasowe

Celem konferencji jest zapoznanie krakowian z programem poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 „Bezpieczny Kraków”, który ma stanowić wartość dodaną w stosunku do istniejących już praktyk i schematów działania instytucji publicznych. Podczas wydarzenia zaproszeni goście będą mieli okazję zapoznać się z założeniami Programu „Bezpieczny Kraków”, a także porozmawiać z Liderami Dziedzin Wykonawczych. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń i dyskusja na temat najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w Krakowie.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać wykładu pt. „Neurobiologiczne uwarunkowania potrzeby poczucia bezpieczeństwa w XXI wieku’’, który poprowadzi dr Marek Kaczmarzyk z Uniwersytetu Śląskiego.

Konferencja odbędzie się we wtorek, 18 września w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Łojasiewicza 4 w Krakowie. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do środy, 12 września - tel. 12 616 89 54 lub e-mail: oc.umk@um.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także