Komunikat archiwalny

Centrum Obsługi Mieszkańców otwiera się dla krakowian

Od wtorku, 11 września, przy ul. Senatorskiej 9 funkcjonuje zintegrowane Centrum Obsługi Mieszkańców Wodociągów Miasta Krakowa. Nowoczesny system obsługi umożliwia sprawne i szybkie załatwienie spraw związanych m.in. z zawarciem umów o świadczenie usług, uzyskaniem informacji technicznej, czy uzgodnieniem dokumentacji projektowej. Działalność Centrum zainaugurował prezydent Jacek Majchrowski.

Centrum Obsługi Mieszkańców otwiera się dla krakowian
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Przestrzeń nowoczesnej sali obsługi i pomieszczeń biurowych zaprojektowano w sposób zapewniający klientom wysoki poziom komfortu. W nowym Centrum Obsługi Mieszkańców mieszczą się stanowiska dziennika podawczego, recepcji zapewniającej szybki dostęp do informacji, a także kasa przyjmująca należności w formie gotówkowej i przy użyciu kart płatniczych.

Centrum i wewnętrzny parking są w pełni przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Wodociągi Miasta Krakowa zapewniają również w razie konieczności pomoc asystenta. Interesanci Wodociągów Miasta Krakowa będą przyjmowaniu w budynku przy ul. Senatorskiej 9 – w poniedziałki od godziny 7.00 do 17.00, a w pozostałe dni robocze od 7.00 do 15.00.

OTO FOTOKRONIKA MIASTA KRAKOWA

otwarcie Centrum Obsługi Mieszkańca, ul. Senatorska 9

 

 

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także