Komunikat archiwalny

To już ostatnie rowerowe wycieczki z przewodnikiem

W niedzielę, 25 listopada odbędzie się ostatnia rowerowa wycieczka z przewodnikiem po Krakowie, na które zaprasza Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny upominek.

To już ostatnie rowerowe wycieczki z przewodnikiem
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Terminy wycieczek:

  • niedziela, 25 listopada - „Szlakiem polskich noblistów”, zbiórka: plac Wszystkich Świętych, godz. 12.00 (zgłoszenia do piątku, 24 listopada, do godz. 14.00).

Wycieczka będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Zaplanowane trasy są łatwe, wiodą w większości po płaskim terenie i w znacznym stopniu korzystają z infrastruktury rowerowej. Wymagane są podstawowe umiejętności rowerzysty.

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80.  Organizatorzy proszą o dopisek „WYCIECZKA Jura” w tytule e-maila oraz wskazanie daty wycieczki. Proszą także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki. Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora.

Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także