Komunikat archiwalny

Niepodległościowa wyprawka dla urodzonych 11 listopada

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie włączył się w świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na wszystkie dzieci, które urodziły się 11 listopada, czekały specjalne wyprawki.

Niepodległościowa wyprawka dla urodzonych 11 listopada
Fot. pixabay.com

Hania Bartyzel z Cholerzyna koło Krakowa jest jedną z pierwszych urodzonych maluszków w Święto Niepodległości w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie. Dla Hani, która jest pierwszym dzieckiem szczęśliwych rodziców – Pauliny i Grzegorza oraz innych urodzonych 11 listopada br. szpital przygotował specjalną wyprawkę.

W wyprawce oprócz gadżetów dla niemowlaków tj. książki, zabawki i kosmetyki, znalazły się także: wejściówki do kina, audiobook, wejściówki na zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i karnety – do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie, dla młodych mam do Com-Com Zone i na zajęcia pływackie dla niemowląt.

Pozostałym maluszkom, które urodziły się 11 listopada wieczorem, wyprawki zostały wręczone 12 listopada. Na 13 listopada zaplanowano sesję fotograficzną wszystkich urodzonych w stulecie wraz z ich rodzicami. Pamiątkowe zdjęcie wykona Magdalena Głodek.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe