Komunikat archiwalny

Nowa nawierzchnia na ulicy Myśliwskiej

W najbliższym czasie nową nawierzchnię zyska ulica Myśliwska na odcinku od ul. Przewóz do ul. Gumniska. Roboty wykonywane są w koordynacji z Wodociągami Miasta Krakowa.

Nowa nawierzchnia na ulicy Myśliwskiej
Fot. ZIKiT

Większa część ul. Myśliwskiej na wyżej wymienionym odcinku podlega odtworzeniu przez Wodociągi Miasta Krakowa (w tym miejscu realizował swoją inwestycję - budowę kanalizacji). Zarząd Dróg Miasta Krakowa wykona prace na odcinkach nieobjętych inwestycją Wodociągów. Obecnie finalizowane są prace remontowe – wykonywana będzie nowa nawierzchnia. W związku ze znaczną długością remontowanego odcinka oraz brakiem możliwości poprowadzenia ruchu pojazdów objazdami prace remontowe będą prowadzone etapowo z zachowaniem ruchu.

W sobotę, 10 listopada frezowana była nawierzchnia ulicy Myśliwskiej w dwóch miejscach, od ulicy Przewóz do budynku nr 5 oraz na tarczy skrzyżowania ulicy Myśliwskiej z Gumniska. We wtorek i środę na tych odcinkach planowane jest ułożenie nowej nawierzchni. W środę, 14 listopada z pracami powinny ruszyć Wodociągi, których pracownicy wykonają frezowanie ulicy na pozostałym odcinku ul. Myśliwskiej. Prace asfaltowe zrealizuje się we czwartek lub piątek.

Ruch pojazdów w trakcie robót będzie prowadzony wahadłowo. Realizacja prac będzie uzależniona od warunków pogodowych.

Adres:
ul. Myśliwska, Kraków

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także